Haf Haf Nazdárek! No dobře – tak i Mňau Mňau!

Víkend dle kočičích představ

11.11.2013 22:07

Tak ten lovecký fouskovský flekaťoušový pes, co ho má slečna, co ji má nově soused za přítelkyni, je hezká psí holka. Je štíhlá a veselá, náš páníček nás prokamaráďuje přes piškoty  přes plot, pročež na sebe neštěkáme a se tolerujeme. Máme strach o Arnošťáka, aby nám ho nesežrala. Panička mu věří, říká, že on je velmi chytrý kocourek a doufá, že tam nepoleze, pokud mrcha bude na zahradě. Vzhledem k tomu, že známost je čerstvá, nebude zde hafanice přes týden a jak to bude dál s láskou a pejsáčkem , to se teprve uvidí.

Sobota a neděle byly fanfárový. My se povalovali, já byla v hledáčku kvůli kašli (nekašla jsem), pila jsem čaj s jitrocelovým sirupem, s našima jsem přijímala návštěvy – byl tady Petr s Verčou, to jsem si zavrtěla. Večer u krbových kamen, znáte to z románů. Plameny plamenujou, kožich se hřeje a je to úúúúžasný. Ráno jsem ukázněně chrupala. Arnošťák neví co je víkend. Já padám. V šest děleno jen pěti zákeřně veskočil paničce na lýtko pod deku a zahryznul a zaťal. Zaječela a nespal nikdo. A myslíte, že ten britský modrý model  dostal přes prdel? On je tak roztomilý!!!!!!!

Dostali jsme snídani a pochvalu „vy teda hezky papáte“ a jako bonus pohled na polomrtvou paničku. No mezi námi, takhle po ránu nic moc.