Haf Haf Nazdárek! No dobře – tak i Mňau Mňau!

To byl teda víkend

18.08.2013 20:47

Aniž by co řekly, zabalily si potvory dvounohý kufr a odjely do nějakých Marijánek. No my nestačili ani vrtět kebulemi a najednou Kuba a Zdenička ke hlídání zde, naši v tahu a předvádějte pak narychlo deprézi. Tak jsem radostně vrtěla, Arnošťák se sličně promenoval a oba jsme kladně reagovali na uplácení šunčičkou a pribináčkem. No my běhali na pískání střelhbitě, okamžitě a radostně. Pak to Arnošťák pokazil, protože se přemístil k sousedovi Ondřejovi a nechtěl domů na pískání. Pomohlo až mávání velkoplošnou šunkou. Pro všechny zúčastněné strany to byl suprovňáckej víkend. Naši si užili se všemi přáteli v těch Marijánkách, za hlídači přijeli jejich kamarádi a lebedili si na zahradě. My se ode všech nechali ňuchňat a rozmazlovat, velmi jsme se předváděli a vůbec si užívali. A pak přišla mega akce.

Ráno byla hlídací parta vláčná, neměli sílu nás mapovat. Arnošt viděl ptáka, já ho nadehnala, pak společná likvidace. Pták přežil, ležel na zahradě nahatej bez peří a dýchal. Byl přemístěn mimo náš dosah, z obýváku půl kila peří odklizno, akce skončena. Posléze vše na nás zažalováno.

Panička lomila rukama, co to je za způsoby, páníček kontroval, že je to příroda, tedy tudíž je to v pohodě. A v pohodě je heslo naší rodiny.