Haf Haf Nazdárek! No dobře – tak i Mňau Mňau!

Takže: Čeněk je fakt tady

18.06.2013 21:29

To vás tedy napínám s tím Čeňkem. Sebe jsem nenapínala ani chviličku. Nejsem žádná blbka, i když jdu malinko do blond, ale zásadně uvažuji analyticky. Minule byla šuškanda – zítra přijede Arnošt a přijel pán z Chebu s taškou a vylovil Arnošta. Takže teď zase šuškanda – přijede Čeněk, panička si ho s nějakým Danem předá na Černém Mostě u Ikei a přiveze ho. Nemám představu, jestli v tašce nebo v té přepravce, ve které byl Arnošťák na pigáru u veterináře. Ale už to vidím, jak bude vyplašený. My jsme s Arnoštem už  děsný mazáci a abych se vám svěřila, že bychom se s Čeňkem chtěli dělit o hračky, pribináčka, hlazení a pusinky, to se tedy dělit nechceme ani trochu. Dáme ostrý a tvrdý bojkot.

Tak v neděli večer hupla panička do fíkuse (červená krabice na kolech - Furt Fíkus)) a jela na tu předávku. Když dorazila zpátky, byli jsme s Arnoštem ideálně negativně rozpoložení, k nečestnému a nesportovnímu bojkotu připravení. Já jsem výstražně krčila obočí a Arnošt bojovně mrskal koncem ocásku.  No a to jsme teda oba čuměli.

Já padám.

Čeněk není žádný nový kocour, ale tatínek paničky a bude nás tu přes den dva týdny hlídat a opatrovat jako oko v hlavě !!!!