Haf Haf Nazdárek! No dobře – tak i Mňau Mňau!

Protizločinecké komando

13.11.2013 22:18

Jeden by řekl, že když žijeme na vesnici, nebudeme tady mít ty městské hnusy. A ono pozor, zde se krade a vykrádá. Panička dnes na ulici při náhodném sousedském brífinku  pobrala info, že zde bylo vykradeno pět chat a dva domy ve vesnici. Na to, že jsme víska jak z prdu kulička , je to děsivě děsivácký. Policie sem sice namátkově v noci zajíždí pomáhat a chránit (naši ji cestou z divadla taky jednou ve Vyhlídkové potkali), ale je to evidentně neúčinné.

Aby těm zlodějům prdel srostla.

Takže na to konto naše panička večer v posteli spřádala s páníčkem plány proti zlodějům. No s páníčkem. On má rýmu, což je pro paničku signál ke zvýšené péči. Krájí zázvor na čaj, nutí nabalzamované šnuptychly a na noc paralen a funkční prádlo, ale páníček je i navzdory tomu  vyřízen. A prý máme nastoupit do kurzů  karate či kung-fu pro hafany a mňoukany. Prdíme na to. My se s Arnoštem rádi učíme novým věcem (kupříkladu přijímání nové stravy) ale bojový výcvik necháme na někdy.

Bóže, bóže, hlavně aby neukradli nás dva, když jsme tak milí, krásní a roztomilí, prostě k sežrání. A jako že by nás mohli i sežrat?