Haf Haf Nazdárek! No dobře – tak i Mňau Mňau!

O tom spaní

16.03.2014 21:50

Noc je zařízení na spaní. Jako všechna zařízení
nefunguje na stopro. Někdy se to porouchá. My to máme nastavený hodně, ale
hodně detailně. Protože páníček ráno vyskakuje ve čtyři děleno třiceti, zaujímá
strategickou polohu v ložnici nejpozději do devíti. Mám to v merku. Poslední
úkon je chrupočištění a pak hopinki a už jsme v kanafasu. Trochu soubojujeme,následně si páníček čte a já už jsem v tom LIMBU. Za několik chvilek či hodin dorazí zbytek smečky. Panička vytasí knihu a Arnošťák ji skočí
na příško, začne slastně traktorovat a zacílí na záložku v knize (pokud záložka není - viz za chvíli). Děsně dlouho číhá a pak záložku zakousne a cupuje. Panička ho někdy shovívavě usměrňuje, někdy mu to rozmlouvá a taky někdy, když už Arnošťák prokousl záložce krk, normálkově knihu odloží a zhasne.
Lampu, ona se zatím zhasnout nechystá. Pak je ta věc NOC a má se spát. Kdo nespí. Prý je tolerance k létajícím myším značka NETOPÝR, prase divoké okolo naší vesnice a nějaké slečny Mici, Žužu, Frufru z KUJVÍNKOVA, což  je  nějaké hezké relaxační zařízení kam občas prý páníček dochází.  

Někdy je organizace taková, že paničce nejde spát. To svítí a čte. Já na to prdím a spím dál, ale ten náš model si myslí, že je hra a jde lovit záložku či paničky ruku. Když neuloví, zakousne mne. Výzva přijata, hrajeme si radostně.

Po NOCI je úplně vždycky DEN, vstává se a je to fanfárový. Panička v tom má ale trochu zmatek, protože o víkendu nevyskakuje radostně v pět, ale vyplíží se až po šesté a ještě nás kritizuje, že jsme měli spát o hodinu déle a že jsme ji v noci zabírali místo v JEJÍ posteli. Já padám. To přece není jen  JEJÍ postel!!!!