Haf Haf Nazdárek! No dobře – tak i Mňau Mňau!

My jsme hodně velmi ve pohodě

14.07.2013 22:13

To moje žitíčko je fanfárový. Víkendová závodní kuchyně nabídla drobně nasekané syrové kuřecí pro Arnošta, vařené kuřecí a jatýrkové pro mne. To je jiná než ty nejvíce nejlepší, nejvýživnější a nejsuprovější granule světových značek.

Potvory dvounohý žraly čilikonkarne. Hnus fialovej.

Ale život není jen o žrádle. Máme i duševní potravu. Jednak tady měla panička návštěvou  kamarádku Alenku, která si nás ňuchňala a my posléze poslouchali rozličné informace z velkého světa. Pak jsme se v noci zapojili do akce ČESKO ČTE MŇOUKANŮM A HAFANŮM (vy to ještě neznáte, k vám to ještě nedošlo?), což je v reálu o tom, že když se v noci s Arnoštem soubojujeme v posteli, já rvu povlečení, Arnošt kouše páníčky do palců od zadních nohouch , tak panička z nás znechucena rozsvítí, otevírá knihu a čte si příběhy světových rozměrů. Tak to má byt, tak je to spravne. Vždycky četla ráda.

Černou skvrnou víkendovou byl okamžik, kdy na sebe páníčkové nahodili cyklodresy a nás internovali doma. Byli v tahu.  Ale my jsme si hezky pohráli, pak velmi spinkali, a tudíž škody nečinili. Když přisupěli z výletu, byli jsme hodně moc nadšeně pochváleni, že jsme nedevastovali.

Já to říkala na začátku dnešního štěku: my jsme hodně velmi ve pohodě.