Haf Haf Nazdárek! No dobře – tak i Mňau Mňau!

Měsíc leden je letos teploušovej

09.01.2014 22:33
 

  Minule jsem popsala jak na Arnošťáka leze jaro. Aby ne. Naši říkají, že leden vypadá vždycky úplně jinak. Že prý je všude nějaký sníh (jako ten prach z krbových kamen?) a děsná kosa (jako maminka od ptáka kosa?)??? Praxe je taková, že chodíme každý den na vycházky a probíhačky lesem. Já jsem absolutní čuchalína, reviduju všechno všecičko. Stopuju po lese, lítáčkuju ve křovích a lezu do bahňáků, prostě vše z kategorie mých čistých radostí. Naši jsou v euforii se mnou a americky mě mají rádi ty naše holčičko a jsou na mne pyšní. Přeloženo do češtiny: jsme rádi, že Ema je ráda. Poté nastoupí česká realita a naši mě seřvou, že jsem špinavá jako prase a hybaj do sprchy.

A tak to jde u nás každý den. Jsem stále mokrá. Buď špinavě mokrá v lese nebo čistě mokrá po sprchování. Panička se bojí a je celá ustarostovaná, aby mě neprochladlo a nezačalo bolet příško. Tajemné je téma, že nedaleko je nějaká první holčičí věc, při které studené příško přináší komplikace. Jako že budu poprvé žrát něco nového? Já neznám kategorii STAROSTI a proto jsem permanentně evidentně stále veselá, pohodová, bezstarostná, euforická, optimistická, radostná a šťastná.

Kdyby čirou náhodou se někomu nechtělo býti šťastným, tak přidejte a zasnažte se. Je to levné a je to to úplně nejvíc famfárové pro člověčí normální hezký a pohodový život..