Haf Haf Nazdárek! No dobře – tak i Mňau Mňau!

Jak jsme se fotili na pozvánku

22.07.2013 21:57

Tak začnu pozitivně. To mám odkoukané od paničky, protože říká: naštvaných zlostných a depresivních lidí je příliš velmi mnoho, a proto to naše rodina vede optimisticky a potvory dvounohý i skupina hafani a mňoukani mají být v poho a žádný scény a nerváky. Ona sama se toho ale kupříkladu dnes ráno nedržela. Já jsem se venku hezky promáchala předníma packama ve vodě v kamenném korýtku, pak jsem vyhrabala otvor v kompostové hlíně, dvě kila jsem si jí dala do kožichu a běžela jsem se ukázat. A kde bylo tou dobou pohodové chválení? Řekla mi ty prase jedno mexický!!!!

Tak teď ten pozitivní začátek: byli jsme s Arnoštem vybráni jako ústřední modely pro pozvánku na setkání přátel a anglického sira. Foto se mělo realizovat na pozadí naší barevné zahrady. Kvetou nám: muškáty, begónie, lobelky, surfinie, klematisy dva, rudbekie, afrikáni nízké, převislé verbeny sytě červené i ty pruhované, růže popínavé žluté spolu s růžovými, macešky, jahody převislé, petúnky i jiné kytičky. No my jsme se chtěli fotit, ale tam, kde to vybereme my.

Abych to zhodnotila: naši moc nevydží, dělali, že jsou z nás na nervy. My jsme sabotovali fantastická rozkvetlá zákoutí a vybrali jsme si bordel u plotu (očumovali jsme sousedovic kočičí krasavici Ketty). Pozvánku dá páníček k fotkám (někdy letos).

A že nám to tam sakra sluší!!!!!