Haf Haf Nazdárek! No dobře – tak i Mňau Mňau!

Evžen & Evžen

17.07.2013 16:59

To si to tedy ta naše smečka hezky pěkně užívá. Žijeme si v našem výchovně-vzdělávacím procesu, paničká má prázdniny a tak nás výchovňuje a vzdělává (jestli prý budeme ještě blbnout a v noci vyrušovat, budou pozváni rodiče k projednávání), páníček každý den časně ráno odfárá, aby v Praze fáral a prachy opatřoval. Potřebujeme dostatek té silné české koruny na nákup granulí, šunky, pribináčka, syrového a vařeného masíčka, nových krysáků v Ikei a na sponzoring veterinárních lékařů. Shrnu: zvěř je hepííííí.

A návštěvy. Někdo zvoní, páníček: u vrat je Evžen, panička, ale měli přijít až v šest a jsou čtyři, páníček, že tam stojí jiný Evžen, no bordel v Evženech v jednom dni. Tak ten první Evžen byl paničky kolega, děsný sportovec, má 180 cm a 18 kg, kosti a šlachy, 80 kilometrů v nohách (ve šlapkách), je v kondici. Nechtěl ani plzeň, ani becherovku a jel dál. A nabídla mu slivovici? Takhle se návštěva nedělá. Příště polepšit.

A po šesté další zvonek a fakt přijel další Evžen. Ne na kole, ale automobilismem a ne sám, ale  se svojí manželkou Janou, což je kamarádka paničky. Několik let spolu vzdělávali tu stavebnickou mládež. Ona má taky stanici (jako četnickou?), tak psům prakticky a konkrétně rozumí. To víte, že nás s Arnoštem prolustrovala.  Hodně, ale fakt hodně mě vychválila ve všech parametrech a za výstavu lobovala. Kocourák se taky děsně líbil.

Je letní léto a mňoukaní a hafaní život je sluníčkově  supeeeeeeeer!!!!!!