Haf Haf Nazdárek! No dobře – tak i Mňau Mňau!

Bráchové a poprvé v salónu krásy.

08.07.2013 18:15

Tak za sebou mám super fanfárový víkend. Včera tady byla návštěva především a jen kvůli mně. Přijela panička Martina, která se o mne starala, když jsem se narodila.

Jen mě spatřila, pravila, že jsem nádherná a že by si mě hned vzala domů. Ale naši a Arnošt už by mě nedali. Z kufru auta vyskočila i moje maminka Angie a byli vyndáni dva černí tlusťoši. Jupíííííí, přijeli bráchové. Ti jsou ale úplně nejvíc supernádherní. Jsou trošku větší a mohutnější, a to je právě dělá ještě roztomilejšími. Úplně mega. Panička s páníčkem si je chovali, mazlili, prostě z nich vyšilovali. A já jsem konečně dostala opravdové parťáky na souboje. Oni by si po strastiplné (blili) cestě asi rádi trošku chrupli, ale já jsem se hnedle rozdivočela a šla do nich hlava nehlava. Taky jsem je jako správná hostitelka  exkurzovala zahradou a přizvala je k započaté devastaci skalky. Rozdělila jsem se i o granule a pak si mohli hodit šlofíka, protože já měla individuální program.

Byl čas pro návštěvu kosmetického salónu. Panička Martina si s sebou přivezla stříbrný kufr s rozličnými předměty. Říkala, že až mě upraví, budu ještě krásnější. Šoupli mě na stůl a žádná lahoda to teda nebyla. Trhalo se, stříhalo, efilovalo , pedikúra, manikúra, no děsný procedury. Ale stálo to za to, vypadám jak manekýna. Dám nové foto. Vůbec s fotkama jsou složitosti. Panička kvůli nim seřvala brutálně páníčka („Jiříčku, máme sto nových fotek, dej jí je už na stránky“). Takže příznivci, těšte se. Buďte na příjmu, mám další novinky:

Přihlašují mě na výstavu!!! Já padám!!!