Haf Haf Nazdárek! No dobře – tak i Mňau Mňau!

Novinky

Rozšíření smečky

18.10.2015 23:10
Tak jsem tuhle dopoledne ležela v obýváku, něco jsem si trochu četla, drápkem si čistila nosík...
Tak mám asi tu nejhorší hárací dobu za sebou. Už mě ti hafani neberou. Ale ještě minulý týden jsem...
No já na ty stránky fakt prděla. Já měla věc Prázdniny, já byla na akci Dovolená, já taky zažívala...
Naše paničká říká, že jsou dva důvody proto, aby člověk pracoval ve školství: červenec a srpen. Tak...

O lovení a Tondovi

25.06.2015 11:27
No co je to v červnu za počasí? Kde je to slunce a hicovníky? Děsně se zimuje a prší. Naše...
Náš páníček je rybolovec. Stanovil si, že týden v červnu vezme sobě v zaměstnání...
Bylo nebylo, ve španělské krajině kousek od za mnoho tisíc let vzniklého města Cartagena se...
Spojení naší rodiny se světem je mnoha kanály. Jedním z nich jsou i poštovní úředníci, kteří...
Já jsem nějak dlouho neštěkla novinky. U nás se pořád něco děje, ale kdo to má pořád zaznamenávat....

Psí počasí.

25.05.2015 20:57
No to je ale počasovej bordel. Venku je naštelován program prší. Znamená to, že kdykoliv se vyleze...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Nazdárek psí karamádi

Jsem úplně nová pejsková slečna. Jmenuji se Emička a narodila jsem se 5. dubna 2013. A protože jsem hóóóódně moc chytrá, tak jsem si hnedle založila webové stránky. No uznejte, v 21. století pejsek, který nemá stránky, jako by nebyl. Tady Vás budu informovat o tom, jak rostu a co se mi přihodilo a co se mi povedlo a co jsem kde provedla. Takže, pejskoví karamádi, těším se na Vás, že mi budete psát a já Vám budu odpovídat a taky sem budu dávat svoje fotky, ale nečekejte žádný hambárny. Jenom slušné fotky. Haf haf Vaše Emička